Written by Ankara Halı Yıkama

Ankara Koltuk Yıkama

Ankara Koltuk Yıkama; Buharlı Koltuk Yıkama yerinizde temizlemekteyiz. Koltuk, kapene, oturma grubu, çekyatlarınızı çıkmayan lekelerden, kokulardan arındırarak adeta ilk günkü formuna kavuşturuyoruz.

Koltuklara Temizlik Vakti

Evin içerisinde her gün en çok kullanılan ev eşyası belki de koltuktur. Her gün üzerine oturduğumuz için de bu eşyanın kirlenmemesi neredeyse imkansız. Koltukların temizlenmesi ise ev hanımları için oldukça zordur. Yıkama seçeneği zaten yoktur. Silerek de çok fazla emek ve zaman ister. Bunun için Ankara koltuk yıkama firmamız artık koltuklarınızı da tertemiz yapıyor.

Koltuklarınız çok fazla kirlendiği için özel bir temizlik gerektirmektedir. Bunun için Ankara koltuk yıkama firması özel bir ekiple çalışmaktadır. Bu ekip koltukların ilk günkü kadar temiz olması için özel temizleme teknikleri kullanır. Bu sayede koltukların en derinine kadar işlemiş kirler bile ortadan kalkar. Koltuklar gün içinde çok fazla kullanıldığı için düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Bu yüzden Ankara koltuk yıkama firmamız da bu alanda en iyi hizmeti vermektedir.

Buhar Sistemi İle Koltuk Yıkama

Son zamanlarda geliştirilmiş buharlı koltuk yıkama sistemi firmamız tarafından da kullanılmaktadır. Her türlü kapene koltuk ve oturma grubunda kullanılan bu sistem sayesinde koltuklar pırıl pırıl olmaktadır. Buhar sistemi sayesinde koltukların en içine kadar işlemiş kirler saniyeler içerisinden ortadan kalkar. Böylece siz de daha hijyenik bir ortama sahip olursunuz.

Buhar sisteminde kullanılan özel temizlik malzemeleri sayesinde koltuklarda oluşmuş lekeler de ortadan kalkar. Aynı zamanda koltuklar mis gibi kokar. Yani buharlı koltuk yıkama sistemi ile koltuklar ilk günkü temiz haline geri döner. Bu buharlı koltuk yıkama sayesinde koltuklarınız makinenin sıcaklığından ötürü her türlü lekeyi yok eder. Buna bağlı olarak da koltuklar eski capcanlı görüntüsüne geri kavuşur. Aynı zamanda koltuklarda adeta yeni satın alınmış hissi oluşur.

Oturma Gruplarında Temizlik Zamanı

Her türlü koltuk, kapene ve oturma grubu yıkama işlemi Ankara’da yer alan firmamız tarafından yapılmaktadır. Oturma grupları neredeyse her yıl bir kez temizlik gerektirir. Özellikle çok kullanılan bir eşyaysa bunların temizliği sık sık yapılmalıdır. Firmamız da kapene tarzı eşyaların yanı sıra oturma grubu yıkama alanında da hizmet vermektedir. Evinize gelerek evde bulunan tüm koltukları buhar makinesi ile temizliyoruz.

170 dereceye kadar ulaşan ısısı ile buhar makinesi tüm kirleri içerisine hapseder. Böylece koltuklar eski canlı rengine geri kavuşur. Aynı zamanda oturma grubu yıkama hizmeti sayesinde koltuklarınıza temizlik hakim olur. Bir sonraki yıkama ve temizleme işlemine kadar koltuklarınız etrafa tertemiz kokular saçar. Böylece evinizdeki mis kokunun nereden geldiğini herkes merak eder.

 

0552 331 11 22