Written by Ankara Halı Yıkama

Halı Yıkama Ankara

Halı Yıkamanın Ankara’daki Adresi

Yaşam alanlarımızda kullandığımız halıların sıklıkla temizlenmesi önemlidir. Hijyen koşullarına uygun şekilde temizlenmez ise insan sağlığı üzerinde olumsuz izler bırakabilir. Halılarımızın bizlerin gözle göremediği bir çok canlıya ev sahipliği yapmaktadır. Halılarda biriken tozlar bazı zararlı bakterilerin üremesine yol açabilmektedir. Özellikle solunum yolu hastalıklarına yol açabilen bu canlıların oluşmaması için düzenli olarak halı temizliği yapılmalıdır.

Doğru Halı Temizliği

Halı temizliği elde silme şeklinde yapıldığında tozlar ve oluşan bakteriler halını dip kısımına ilerlemektedir. Aynı zamanda oluşan baskı nedeniyle halı tüyleri zarar görmektedir. Süpürme işlemi de halıların tam anlamı ile temizlenmesini sağlamaz. Aynı zamanda ne kadar dikkat edilse de eşyalar arasında en fazla kirlenenler halılar olmaktadır. Günlük kuru süpürme işlemi gerçekleşse de halıların tam anlamı ile temizlenebilmesi için halı yıkama yapılmalıdır. Bir halının periyodik aralıklarla yıkanması ile bakterilerden arınmasını sağlayacaktır. Doğru halı temizliğini ucuz halı yıkama fiyatları ile firmamız sağlamaktadır.

Hijyenik ve doğru yıkama için Ankara halı yıkama sizlere özenle hizmet vermektedir. Yıkama işlemi son teknoloji kullanarak üretilmiş makineler tarafından yapılmaktadır. Kullanılan temizleme ürünleri hijyen koşullarına uygun, halılara zarar vermeyecek şekilde özenle seçilmektedir. Halılarınızın doğru şekilde temizlenmesinde deneyimli kadromuzla Ankara halı yıkama olarak yardıma hazırız.

Ekonomik Fiyatlar

Birçok kişi halı temizliğinde fiyattan dolayı periyodik temizlemeleri geciktirmektedir. Bir halının en temiz kullanım koşullarında dahi yılda en az iki kez yıkanması gereklidir. Aksi taktirde üzerinde oluşan tozlar bakteri üretimine yol açabilmektedir. Firmamız hijyen koşullarına uygun temizlemeyi size en ucuz halı yıkama fiyatlarıyla sunmaktadır. Profesyonel ekiplerce temizlenmiş halılarınız ücretsiz servisimiz ile teslimat yapılmaktadır. Hijyenik ve ucuz halı yıkama fiyatları ile Ankara da ve ilçelerine hizmet sağlamaktayız.

Her Mevsim Halı Temizleme

Özellikle küçük çocuklarımızın bulunduğu evlerde halıların hijyeni çok önemlidir. Üzerinde birçok bakteri barındırabilecek, tozlu halılar çocuklarımızın sağlığını olumsuz etkilemektedir. Aynı zamanda çocuklarımızın bulunduğu evlerde bazı kazalar sonucunda sıklıkla lekeler oluşabilmektedir. Otomatik halı yıkama makinelerimiz ile 4 mevsim halılarınızı yıkamaktayız.

Yaz kış fark etmeksizin halı yıkama imkanı bulunmaktadır. Firmamız en kısa süre içinde lekesiz ve hijyenik şekilde halılarınızı teslim etmektedir. Profesyonel ekiplerce alınan halılarınız özel makinelerimizde yıkanarak kurutulmaktadır. Ücretsiz servis aracımız ile Ankara halı yıkama hızlı teslimat yapmaktadır.

Profesyonel şekilde yapılan yıkama işlemi ile halılarınız ilk günkü gibi parlak ve lekesiz olmaktadır. Her türdeki halı cinsine göre özel tekniklerle yıkanmaktadır. Güvenli ve hijyenik bir temizlik için halılarınızı profesyonel ekiplerimize teslim etmeniz yeterlidir. Kısa süre içinde temizlenen halılarınız ücretsiz servisimiz ile tarafınıza teslim edilmektedir.

0552 331 11 22